ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

«УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ІНВЕСТИЦІЙ»

Дні польської культури в Університеті імені Альфреда Нобеля

Впродовж листопада 2019 року студенти та співробітники Університету імені Альфреда Нобеля долучилися до святкування Дня незалежності Республіки Польща та Днів польської культури у Дніпрі.

11 листопада, саме у День незалежності Республіки Польща, урочисто була відкрита виставка «Polskie Kobiety w Nauce». Виставка тривала 11 днів у холі корпусу Б, тож студенти мали змогу дізнатися про значний внесок польських науковиць у науку та надихнутися неймовірними історіями, адже, наприклад, Марія Кюрі залишається найвідомішою жінкою в історії Нобелівської премії, адже вона перша жінка, яка отримала престижну наукову відзнаку, ще й двічі. Француженка польського походження отримала Нобелівську премію з фізики за дослідження явища радіації у 1903 році та з хімії за відкриття елементів радію та полонію у 1911 році. ЇЇ старша дочка Ірен Жоліо-Кюрі отримала Нобелівську премію з хімії у 1935 році.

24 листопада в актовій залі Університету імені Альфреда Нобеля відбулася вистава «Мій Шопен» від Театральної Студії Антрепризи «POLOT» з міста Одеса. У цей день у Дніпрі були представники консульства Республіки Польща у Харкові, які планували відвідати виставу та Університет імені Альфреда Нобеля, адже Фридерик Шопен – видатний польський композитор та піаніст французького походження й у Польщі його вважають національним героєм. Чарівна музика та згадки про видатного композитора тішили глядачів у залі теплого та інноваційного Університету імені Альфреда Нобеля, студенти якого мають змогу навчатися на унікальних програмах подвійних дипломів та отримати по закінченню навчання: диплом Університету імені Альфреда Нобеля державного зразка (Україна) та диплом ЗВО «HUMANITAS» (Польща).

«УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ІНВЕСТИЦІЙ»

вул. Січеславська Набережна, 18 Дніпро, Україна 49000


© всі права захищені © 2021