Спільний проєкт Університету ім. Альфреда Нобеля з Університетом ім. Адама Міцкевича (Познань) по створенню дистанційного курсу МООС

Стартував спільний проєкт Університету ім. Альфреда Нобеля з Університетом ім. Адама Міцкевича (Познань). Новий проєкт є продовженням започаткованої у 2021 році співпраці щодо реалізації двосторонніх освітніх ініціатив.

Завдання нового проєкту полягає у створенні дистанційного курсу МООС (Massive Open Online Courses – масові відкриті онлайн курси – інтернет курси з великомасштабною інтерактивною участю та відкритим доступом через Інтернет). Це одна із найновіших форм дистанційного навчання, яка активно розвивається у світовій освіті і є надзвичайно ефективним інструментом поширення знань.

В рамках проєкту у 2023 році буде створено дистанційний курс МООС націлений на покращення методичних та глоттодидактичних компетенцій викладачів. Доступ до курсу буде вільний, всі охочі зможуть пройти онлайн навчання та отримати сертифікат.

У наступній фазі проєкту заплановано відбір 30 учасників, які пройдуть додаткове навчання та отримають можливість взяти участь в майстер-класах і практичних консультаціях.

Тестування та запуск дистанційного курсу МООС відбудеться на платформі NAVOICА.

NAVOICА це польська освітня платформа з курсами MOOC, що належить Міністерству освіти і науки Польщі. Розробник платформи - Національний науково-дослідний інститут (OPI PIB).

Слідкуйте за новинами проєкту.