Старт проєкту «Промоція польської мови в Україні»

Сьогодні Університет імені Альфреда Нобеля та Університет імені Адама Міцкевича (Польща) за підтримки Національного Агентства Академічних обмінів (Польща) розпочали заняття за проєктом «Промоція польської мови в Україні», програму підвищення кваліфікації викладачів польської мови в Україні.

У навчанні беруть участь 35 викладачів польської мови з Дніпра, Харкова, Києва, Львова, Полтави, Вінниці та інших міст. Навчання відбуватиметься online та триватиме до 31 серпня 2021 року.

Учасники візьмуть участь у заняттях, майстер-класах та семінарах провідних фахівців Університету імені Адама Міцкевича та Університету імені Альфреда Нобеля. До речі, кілька студентів кафедри англійської філології та перекладу Університету імені Альфреда Нобеля, також беруть участь у проєкті, адже вони вивчають польську мову як третю іноземну, та пройшли відбір з понад 80 інших кандидатів.

Проєкт «Промоція польської мови в Україні» побудовано на використанні новітніх методів та інструментів дистанційного навчання. Заплановано 5 тематичних модулів з питань дидактики й методології, аспектів сучасної польської мови, майстерності викладання та планування лекцій, а також форм гейміфікації у процесі навчання польської мови. Курс передбачає поглиблення знань щодо сучасної культури Польщі, традицій регіонів та історичних аспектів становлення держави. Заняття проводитимуть спеціалісти у сфері навчання іноземних мов та польської мови Університету імені Альфреда Нобеля та Університету імені Адама Міцкевича.

Восени, якщо дозволить епідеміологічна ситуація, учасники зберуться разом в Університеті імені Альфреда Нобеля аби урочисто отримати сертифікати від організаторів.