Вручення сертифікатів випускникам програми “Навчання польської мови в Україні”

Унікальна програма підвищення кваліфікації викладачів "Навчання польської мови в Україні" – це спільний проєкт Університету імені Альфреда Нобеля (Україна) та Університету імені Адама Міцкевича (Польща), який проходив за підтримки Національного Агентства Академічних обмінів (Польща).

Завдяки програмі 35 викладачів польської мови з усієї України мали нагоду підвищити майстерність володіння мовою, дізнатися про інтерактивні методи викладання, а також дослідити польське коріння в Україні. Програма тривала майже рік, проходила онлайн та неймовірно сподобалася учасникам.

Між іншим, долучилися до програми й студенти освітньої програми "Філологія: Переклад (англійська)" та "Філологія: Мова та література (англійська)", які вивчають польську мову, як другу або третю іноземну та вже викладають.

Вітаємо учасників з новими знаннями та досягненнями!