Загальний курс польської мови для початківців (A1/A2)

Початок: вересень 2023 р.

Тривалість: 4 місяці (80 годин)

Цілі і завдання курсу:

• Оволодіти та розвинути комунікативні навички польської мови за основними темами рівня А1/А2;
  • Сформувати та закріпити розбудований лексичний запас слів та виразів;
  • Опанувати фундаментальні принципи граматики;
  • Навчитись читати, говорити, писати та розуміти польську мову.

Структура курсу включає базову граматику та 20 лексичних тем.

Формат навчання: робота в малих групах, індивідуальні зустрічі з лектором та самостійна робота у віртуальному просторі.

Учасники курсу отримують безкоштовні роздаткові матеріали. Наприкінці складається іспит, за результатами якого видається сертифікат.

Перше заняття – безкоштовно!

Відкрито набір у групи рівня А2, B1, B2, C1 (вересень-жовтень 2023 р.)

Додатково:

надаємо підтримку щодо вступу у навчальні заклади Польщі (коледжі, технікуми, університети); проходження співбесіди на отримання Карти Поляка;

Реєстрація та додаткова інформація: [email protected]

Курси проходять на базі «Українсько-польського центру сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій» Університету імені Альфреда Нобеля.