ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

«УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ІНВЕСТИЦІЙ»

Загальний курс польської мови для початківців

Старт занять: 15 вересня 2022 р.

Тривалість: 4 місяці (80 годин)

Розклад: вівторок, четвер 16.00-17.40

Цілі та завдання курсу:

– Оволодіти та розвинути комунікаційні навички спілкування польською мовою за основними темами рівня А1/А2;

– Сформувати та закріпити розбудований лексичній запас слів та виразів;

– Опанувати фундаментальні принципи граматики;

– Навчитись читати, говорити, писати та розуміти польську мову.

Структура курсу включає базову граматику та 20 лексичних тем.

Формат навчання: робота в малих групах, індивідуальні зустрічі з лектором та самостійна робота у віртуальному просторі.

Учасники курсу отримують безкоштовні роздаткові матеріали. Наприкінці складається іспит, за результатами якого видається сертифікат.

Перше заняття – безкоштовно!

Додатково:

– надаємо підтримку щодо вступу до навчальних закладів Польщі (коледжі, технікуми, університети);

– проходження співбесіди на отримання Карти Поляка.

Також запрошуємо долучитися до слухачів Польського мовного клубу «Українсько-польського центру сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій» на рівні В1/В2.

Реєстрація за телефоном

097-456-26-06 (Viber)

або на адресу з темою листа «Курси польської»

a.bondarovich@duan.edu.ua