ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

«УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ІНВЕСТИЦІЙ»

Польські сліди у Дніпрі та області

Університет імені Альфреда Нобеля та Університет імені Адама Міцкевича (Польща) за підтримки Національного Агентства Академічних обмінів (Польща) реалізують у 2020-2021 році проєкт «Промоція польської мови в Україні», програму підвищення кваліфікації викладачів польської мови в України.

У навчанні беруть участь 35 викладачів польської мови з Дніпра, Харкова, Києва, Львова, Полтави, Вінниці та інших міст. Навчання відбувається online, а учасники беруть участь у заняттях, майстер-класах та семінарах провідних фахівців Університету імені Адама Міцкевича та Університету імені Альфреда Нобеля. 

Під час реалізації проєкту було записано програму "Головна тема" на Nobel TV на тему польські сліди у Дніпрі та Дніпропетровській області за участю Валерії Лавренко, заступниці директора історичного музею імені Яворницького.

Валерія Лавренко поділилася з глядачами цікавими фактами про перебування поляків на території міста та області в ефірі програми.

З програми можна дізнатися про відому фортецю Кодак, костели Дніпра та Кам'янського, історію обладунків крилатого лицаря - одного з унікальних експонатів історичного музею, а також визвольні битви, переселення та польські громади.

«УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ІНВЕСТИЦІЙ»

вул. Січеславська Набережна, 18 Дніпро, Україна 49000


© всі права захищені © 2021